Skip to content

10-12 IX 2015 – Święto techników fortepianowych w Moskwie!

TRZY WYDARZENIA W JEDNYM CZASIE

Europejskie Stowarzyszenie Techników Fortepianowych Europiano jak co roku organizuje kongres, na którym technicy fortepianowi z całej Europy wymieniają się doświadczeniami, zdobywają nową wiedzę i nawiązują kontakty biznesowe. W 2015 roku po raz pierwszy od 60 lat wydarzenie to odbędzie się stolicy Rosji – Moskwie.

Równolegle do kongresu Europejskiego Stowarzyszenia Techników Fortepianowych Europiano odbędą się dwa inne, równie ważne wydarzenia – odbywająca się dwa razy do roku 19 konwencja Międzynarodowego Stowarzyszenia Budowniczych i Techników Fortepianowych IAPBT oraz Rosyjskie targi muzyczne NAMM Musikmesse.

Konwencja IAPBT w znacznym stopniu jest połączona z kongresem Europiano. Z wyjątkiem sympozjum i spotkania zarządu, które odbędą się w czwartek 10 września od godz. 8:30 do 12:00 program obu wydarzeń pokrywa się.

Współraca targów NAMM z kongresem Europiano daje możliwość producentom fortepianowym wzięcia udziału w kongresie jak i zaprezentowania swoich produktów szerokiemu gronu dilerów i muzyków z całej Rosji i krajów należących do Wspólnoty Niepodległych Państw.


PROGRAM

Kongres odbędzie się we wrześniu i będzie trwać trzy dni – od 10 do 12. Program podzielony jest na zajęcia techniczne, kulturalne i rekreacyjne. Wykłady techniczne zostaną poprowadzone przez dziewięciu specjalistów z których ośmiu jest członkami związku Europiano. Wśród nich znajdują się reprezentanci Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji i innych krajów Europy. W ramach programu rekreacyjnego przewidziane są wizyty m.in w Muzeum Sztuk Pięknych imienia Puszkina, Katedrze Chrystusa Zbawiciela i teatrze Bolshoi.


 KOSZT

Koszt wzięcia udziału w całym programu kongresu wynosi 600 EUR w przedpłacie do 15 lipca. Po 15 lipca cena wzrasta do 690 EUR. Cena dla uczestników programu partnerskiego wynosi 330 EURO do 15 lipca. Po 15 lipca – 380 EUR.

Podane ceny obejmują jedynie wzięcie udziału w programie kongresu. Nocleg i wyżywienie należy zapewnić sobie we własnym zakresie. Szczegółowy program i cennik dostępny jest na oficjalnej stronie związku Europiano – http://www.europiano.org/